gaišie attēli

Kā nopelnīt naudu www.tart.lv

Moderators: bbadmin, Modgroup

Post Reply
desperados9999
User

gaišie attēli

Post by desperados9999 » Fri Sep 17, 2010 5:54 pm

Nekādi nevaru ieloudot bildi pie gaišiem attēliem, un kā var pats uztaisīt to PNG formātu ?

alien
User

Post by alien » Fri Mar 11, 2011 5:32 pm

Man tas pas! Kas pie velna!!? Palidziet kads!
p.s. parviado uz png var pant programma, be pat kad es o izdaruju nekas nesanak!

bbadmin
Site Admin

Post by bbadmin » Fri Mar 11, 2011 8:33 pm

alien wrote:Man tas pas! Kas pie velna!!? Palidziet kads!
p.s. parviado uz png var pant programma, be pat kad es o izdaruju nekas nesanak!
PNG formātā saglabā jebkurš fotošops. Vienkārši, kad attēls ir pabeigts, pie saglabāšanas jāizvēlas no piedāvātā saraksta PNG fomrātu.

Ko Jūs domājāt ar "Nekādi nevaru ieloudot bildi pie gaišiem attēliem"? Jūsu dizains netiek augšupielādēts gaišiem modeļiem?

Iespējams, Jūsu dizains netiek augšupielādēts, jo tiek zaudēts savienojums ar serveri.

Iesakām Jums izmantot Mozilla Firefox vai Google Chrome pārlukprogrammas, jo tad ir lielāka iespējamība, ka augšupielādēšana notiks bez kļūdām.

Iesakām arī lasīt portālā sniegtos padomus dizainu augšupielādēšanas procesā.

volume3
User

Post by volume3 » Sun Jun 19, 2011 10:44 pm

Ārprāts, kas Jūs no interneta meklējat gatavas bildes, JPG un citos formātos!? Takš iemācaties paši izveidot savas bildes, ja Jūs mākat veidot savas bildes, tad jau Jūs 100% zinātk kā saglabāt attēlu .PNG formātā... (To var izdarīt jebkura, bilžu programma, pat pati vienkāršākā programma "Paint")

volume3
User

Post by volume3 » Sun Jun 19, 2011 10:49 pm

bbadmin wrote:
PNG formātā saglabā jebkurš fotošops. Vienkārši, kad attēls ir pabeigts, pie saglabāšanas jāizvēlas no piedāvātā saraksta PNG fomrātu.

Ko Jūs domājāt ar "Nekādi nevaru ieloudot bildi pie gaišiem attēliem"? Jūsu dizains netiek augšupielādēts gaišiem modeļiem?

Iespējams, Jūsu dizains netiek augšupielādēts, jo tiek zaudēts savienojums ar serveri.

Iesakām Jums izmantot Mozilla Firefox vai Google Chrome pārlukprogrammas, jo tad ir lielāka iespējamība, ka augšupielādēšana notiks bez kļūdām.

Iesakām arī lasīt portālā sniegtos padomus dizainu augšupielādēšanas procesā.

Nevienmēr "Mozilla Firefox" glābj... Ir tādi plugini kuri automātiski bloķē pārveidotās bildes... (Pašam tā ir gadījies) Ja nesanāk augšupielādēt bildi, tad izdēšat "Mozilla Firefox" no datora ar "UnInstall" (.exe) un tad visus failus no tās mapes kur bija sākumā ienstalēts šīs brauzeris (pārsvarā ir šādi: C:\Program Files\Mozilla Firefox\ "Mozilla Firefox", nu un loģiski, pēc tam nosākumu ieInstallējat šo pašu brauzeri!

Post Reply