Izvēlēties valodu: Pirkumu grozs
Grozā
0
 prece(s)
Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.
Vairāk informācijas – privātuma politikā.


MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKA


Mēs, SIA „Denvers Baltika”, respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies saglabāt Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Mūsu privātuma politika sniedz Jums skaidru izskaidrojumu par Jūsu personas datu vai jebkuru citu datu, ko mēs varētu vākt par Jums, izmantošanu.
Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs aizsargājam mūsu savākto informāciju.

Personas datu ievākšana un izmantošana

SIA „Denvers Baltika” informē, ka norādot savu e-pasta adresi un citu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta mūsu datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums/atgādinājums un cita informācija par preču, pakalpojumu veiktajiem pasūtījumiem.


KĀDĒĻ JŪS IEVĀCAT MANUS DATUS?

Mēs izmantojam datus, ko esam ieguvuši par Jums, lai sniegtu Jums pakalpojumus, uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, nodrošinātu atbalstu un sūtītu paziņojumus, piedāvājumus un reklāmas.

Mēs izmantojam informāciju par Jums, lai:

 • apstrādātu Jūsu pieteikumu un sniegtu Jums pakalpojumus;
 • sazinātos ar Jums, informējot Jūs par jebkādām izmaiņām attiecībā uz mums, mūsu pakalpojumiem un Jūsu pasūtijumu;
 • nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti;
 • pārvaldītu un uzlabotu mūsu mājas lapu, uzturētu tās drošībā un nodrošinātu, ka saturs tiek parādīts Jums Jūsu ierīcē visefektīvākajā veidā;
 • izstrādātu un piedāvātu jaunus pakalpojumus;
 • statistikas un tirgus izpētes nolūkā, lai izmērītu vai saprastu reklāmas efektivitāti, kuras dodam Jums un citiem, un sniegtu Jums atbilstošu reklāmu;
 • reklamētu (tīmekļa vietnēs un mobilajos pakalpojumos, pa pastu, e-pastu, tālruni vai SMS) mūsu uzņēmuma pakalpojumus, tostarp pielāgojot mūsu piedāvājumus Jūsu personīgajai izvēlei.

KĀ JŪS IEVĀCAT MANUS DATUS?

Mēs vācam informāciju trīs veidos:

 • Jūs paši sniedzat mums informāciju, piemēram, klātienē, aizpildot mūsu pieteikumus (tai skaitā pie mūsu partneriem un aģentiem), mūsu interneta vietnēs, izmantojot sociālos tīklus, pastu, e-pastu, tālruni vai jebkurus citus mēdijus vai pakalpojumus;
 • automātiski, kad Jūs izmantojat mūsu interneta vietni (sīkdatnes);
 • veicot pirkumus mūsu sistēmā.

KĀDU INFORMĀCIJU JŪS IEVĀCAT PAR MANI?

Informācija, kuru Jūs sniedzat mums

Mēs varam apkopot visu informāciju, ko Jūs sniedzat mums:

 • reģistrējoties mūsu interneta vietnē, izmantojot mūsu interneta vietni, aizpildot jebkādas veidlapas vai veicot pirkumu;
 • kad Jūs ziņojat par problēmu vai sazinaties ar mums saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem;
 • kad piedalaties diskusiju forumos, sniedzat komentārus par mūsu blogu vai izmantojat citas sociālo tīklu funkcijas mūsu interneta vietnē, reklāmās vai aptaujās, citās darbībās, kas tiek veiktas, izmantojot mūsu interneta vietni vai sociālos tīklus;
 • ja kāda cita iemesla dēļ sazinaties ar mums ar iepriekš minētajām metodēm.

Informācija, ko Jūs sniedzat mums, var būt: Jūsu vārds (uzvārds, vārds), adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs, dzimšanas datums, dzimums. Mēs saglabājam un varam izmantot informāciju, kuru Jūs mums sniedzat iepriekš uzskaitītajos veidos.


Informācija, ko vācam par Jums automātiski

Attiecībā uz katru Jūsu interneta vietnes apmeklējumu mēs varam automātiski apkopot šādu informāciju:

 • tehniskā informācija, ieskaitot ierīces tipu, kas tiek izmantotu, lai Jūsu ierīci savienotu ar internetu, laika zonas iestatījumu, pārlūkprogrammas veidu un versijas, operētājsistēmu un platformu, atrašanās vietu (valsts/pilsēta);
 • informācija par Jūsu apmeklējumu, ieskaitot pilnus vienoto resursu vietrāžus (URL), klikšķstraumes uz, caur un no tīmekļa vietnes (tostarp datumu un laiku); Jūsu apskatītos vai meklētos produktus; atsauces/izejas lapas, mūsu vietnē apskatītos failus (piemēram, HTML lapas, grafikas utt.), lapu reaģēšanas laikus, lejupielādes kļūdas, noteiktu lapu apmeklējuma ilgumu.

CIK ILGI JŪS GLABĀJAT MANUS DATUS?

SIA „Denvers Baltika” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

 • kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

KAM JŪS VARAT NODOT MANUS DATUS TĀLĀK?

SIA „Denvers Baltika” fizisko personu datus nodod trešajām personām tikai Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktos gadījumos.

KĀDAS MAN IR TIESĪBAS ATTIECĪBĀ PRET MANIEM DATIEM?

Jums ir šādas tiesības:

 • pieprasīt pieeju saviem personas datiem;
 • pieprasīt personas datu dzēšanu mūsu sistēmā;
 • iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi un ierobežot personas datu apstrādi.

Ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jums jebkurā laikā ir tiesības atsaukt savu piekrišanu.


KĀ ES VĀRU SAZINĀTIES AR JUMS?

Jūs varat sazināties ar mums :

info@denver.lv

+371 67383671

Ganību dambis 30A, Rīga, LV-1005


KAS VĒL JUMS JĀZINA?

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestātījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:

 • vai esat jau informēts, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes;
 • cik sen veikta pēdējā darbība
 • meklēšanas laukos ievadītās vērtības

Google Analytics

Tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs vēlaties, lai vietne neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.


© 2006-2019 "Denvers Baltika" sia. All rights reserved.
tālrunis: 27121212, 67383671
e-mail: office@tart.lv
adrese: Ganību dambis 30a, 4. stāvs, Rīga, LV-1005, Latvija

Portāla lietošanas noteikumi |  Privātuma politikā
Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – privātuma politikā.