Izvēlēties valodu: Pirkumu grozs
Grozā
0
 prece(s)
1. Kā veikt pasūtījumu ?
Izvēlieties preces ar gatavu dizainu (KATALOGS) vai radiet savas, izmantojot dizainu konstruktoru (DIZAINERS). Noformējiet pasūtījumu, norādot visu nepieciešamo informāciju (preču grozs atrodas lapas augšējā labajā stūrī!). Pēc pasūtījuma veikšanas pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma zvanu, informāciju par iespējamo preces saņemšanas laiku. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei darba dienās no 10:00-18:00.2. Cik ilgā laikā tiek realizēts pasūtījums?
Pasūtījumi tiek pieņemti apstrādei rindas kārtībā darba dienās no 10:00-18:00. Atkarībā no noslogotības dotajā brīdī, iespējami ātrākais pasūtījuma izpildes termiņš ir pārs stundu laikā līdz 1-3 dienām (ja prece ir steidzama, lūdzu norādiet komentāros!). Precīzāku informāciju Jūs saņemsiet pēc pasūtījuma noformēšanas.3. Kā veikt pasūtījuma apmaksu?
Preces apmaksas veidu izvēlieties noformējot pasūtījumu, t.i., skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu A/S Swedbank kontā: LV45HABA0551007209023.4. Kā es varu saņemt savu pasūtījumu?
Noformējot pasūtījumu lūdzu norādiet, ja Jums ir nepieciešama piegāde Rīgā - kurjers (4.00 €) vai Latvijā (Latvijas Pasta pakalpojumi - 5.00 €). Piegādes izdevumi tiks pievienoti kopējām pasūtījuma izmaksām. Jūs varat arī personīgi saņemt pasūtījumu mūsu birojā Ganību dambis 30a.5. Vai iespējams veikt apdruku uz sava materiāla?
Veicot uzdruku uz saviem apģērbiem, mēs garantējam rezultāta kvalitāti, kas nav 100% iespējams drukājot uz klienta materiāla.6. Vai ir iespējams saņemt atlaides?
Atlaides tiek piemērotas atkarībā no iepriekšējo pasūtījumu kopsummas. Līdz ko pasūtījumu summa sasniedz 50 € – klients saņemt 5% atlaidi visiem turpmākajiem pasūtījumiem. Summai – 100 € – 10% atlaide, 150 € - 15% atlaide, 200 € - 20% atlaide, 250 € - 25% atlaide. Sistēma darbojas arī uz 2007.gadā veiktajiem pasūtījumiem.7. Kādam jābūt apģērba tekstilam, lai tas būtu piemērots apdrukai?
Teorētiski apģērbu apdruku veicam uz jebkura tekstila.8. Kādas ir prasības ielādējamam attēlam?
Iesūtāmā attēla izmēriem jābūt proporcionāliem uzdrukai, ko Jūs vēlaties redzēt uz apģērba/krūzītes, tas nozīmē, ja attēla izmērs ir 8x8 cm, tad veicot uzdruku A4 (29x21 cm) vai A3 (29x42 cm) formatā, mēs negarantējam attēla kvalitātes saglabāšanos. Attēla formāti – JPG, PDF, GIF, CDR vai PSD.9. Kā pareizi mazgāt izstrādājumu, lai attēls nezaudētu kvalitāti?
Apģērbu mazgāt 30-40 grādu temperatūrā, izgriežot uz otru pusi. Keramikas izstrādājumus ieteicams mazgāt ar rokām.10. Kādam jābūt bildes izmēram, lai iegūtu kvalitatīvu A4/A3 formāta uzdruku?
Lai pārliecinātos vai ielādējamais attēls būs pietiekoši kvalitatīvs uzdrukai rīkojieties sekojoši: Properties->Summary-> svarīgi ir šie izmēri - Widht un Height. Lai iegūtu kvalitatīvu A4 formāta uzdruku, bildes izšķirtspējai jābūt līdz 200 dpi, 2500 (Widht) x 1700 (Height) pikseļi. Lai iegūtu kvalitatīvu A3 formāta uzdruku, bildes izšķirtspējai jābūt vismaz 200 dpi, 5000 (Widht) x 3400 (Height) pikseļi.11. Kāpēc neizdodas ielādēt savu attēlu (DIZAINERS)?
Attēlu nav iespējams ielādēt, ja tas ir lielāks par 3 MB. Šajā gadījumā lūdzu samaziniet bildes izmērus.12. Kā izveidot caurspīdīgu fonu ar Adobe PHOTOSHOP palīdzību?
Pārejiet pa norādīto linku.13. Veidojot savu dizainu uz krūzes, cena paliek nemainīga, kā noteikt cik izmaksās konkrēta krūze ar apdruku?
Atšķirībā no apģērbiem, - krūzēm, puzlēm un nozīmītēm cenas norādītas kopā ar apdruku, tas nozīmē, pievienoto dizainu daudzums neietekmē preces gala cenu. Cena paaugstinās gadījumos, ja Jums ir nepieciešama dizaina izstrāde.14. Vēlos izveidot īpašu dizainu, bet man neizdodas to veikt patstāvīgi, vai Jūs varat man palīdzēt?
šādos gadījumos piedāvājam dizaina izstrādes pakalpojumus (15 €/stundā) - jebkuras korekcijas, tekstu izvietošana, jaunu dizainu izveidošana utt. Savas vēlmes lūdzu norādiet komentāros, veicot pasūtījumu, vai nosūtot nepieciešamo info ar attēliem uz meilu office@tart.lv ar norādi - "Dizaina izstrādei".15. Kā notiek dizaina izstrādes process?
Nosūtiet detalizētu savu vēlmju aprakstu uz office@tart.lv ar norādi - "Dizaina izstrādei". Pēc informācijas apkopošanas, Jums tiks paziņotas izmaksas. Pēc Jūsu apstiprinājuma saņemšanas tiek izveidots 1-ais dizaina makets, kas tiek nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi saskaņošanai. Norādiet nepieciešamās papildus korekcijas (ne vairāk kā 3 saskaņošanas reizes). Saskaņojot galējo maketu, tiek uzsākta dizaina uzdruka.16. Kā rīkoties, ja nedarbojas DIZAINERS, kā noskatīties video-palīdzību?
Iespējams Jūsu datorā nav pieejams MEDIA FLASH PLAYER 8. Lai aktivizētu DIZAINERS pakalpojumu, lūdzu uzstādiet MEDIA FLASH PLAYER 8 programmu. Izmantojiet šo linku: http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html#fp8


17. Kāds ir ofisa darba laiks?
P-O-T-C-P 10:00-18:00
S-Sv brīvdienas

© 2006-2019 "Denvers Baltika" sia. All rights reserved.
tālrunis: 27121212, 67383671
e-mail: office@tart.lv
adrese: Ganību dambis 30a, 4. stāvs, Rīga, LV-1005, Latvija

Portāla lietošanas noteikumi |  Privātuma politikā