Izvēlēties valodu: Pirkumu grozs
Grozā
0
 prece(s)
USB Flash atmiņas karte 0569-3
Apraksts

USB Flash atmiņas karte 0569-3

Korpuss Koka
Uzklāšanas veids CO2 lāzers vai tampondruka
Min. daudzums 50 gab.

Atmiņa PROMO - 512Mb, 1Gb, 2Gb, 4Gb
SAMSUNG - 1Gb, 2Gb, 4Gb, 8Gb


USB flash atmiņas karte — informācijas nesējs, pieslēdzams pie datora vai citas nolasīšanas ierīces caur standartu interfeisu USB.

Diskešu laiki jau sen aizgājuši, un mūsdienās flash karte — tas ir īpaši populārs pārrakstāmais informācijas nesējs. Milzīga veidu, izmēru, krāsu un materiālu daudzveidība ļauj izmantot flash kartes ar logotipiem jebkura produkta vai kompānijas reklāmai.

USB flash atmiņas karte - tas ir labs korporatīvais suvenīrs vai dāvana, neaizstājama lieta biznesa konferencēs, semināros, izstādēs, PR- notikumos, bez kuras nevar iztikt neviens mūsdienu cilvēks, kas ir tā vai citādi saistīts ar datoru. Flash kartes atmiņā var ierakstīt fotogrāfijas, prezentācijas video klipu, iemīļoto mūziku. Tur var glabāt mājas grāmatvedību vai darba arhīvus.

Ja Jums ir nepieciešama oriģināla un ekskluzīva dāvana , korporatīvais suvenīrs ar piemiņas logotipu vai iniciāļiem, tad USB flash atmiņas karte būs ideāla dāvana!Jūs varat aizsūtīt pieteikumu lai pasūtītu šo preci
Pievienojiet klāt Jūsu logotipu jebkurā grafiskā formātā
« Atgriezties uz katalogu© 2006-2019 "Denvers Baltika" sia. All rights reserved.
tālrunis: 27121212, 67383671
e-mail: office@tart.lv
adrese: Ganību dambis 30a, 4. stāvs, Rīga, LV-1005, Latvija

Portāla lietošanas noteikumi |  Privātuma politikā
Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – privātuma politikā.