Izvēlēties valodu: Pirkumu grozs
Grozā
0
 prece(s)
Untitled Document

Uzņēmums “Vera & Ko” ir dibināts 1993.gadā. Šajā laikā ir iegūta bagāta pieredze dažādu uniformu modeļu veidošanā visu dienestu personālam: banku, viesnīcu, restorānu, kazino, aviokompāniju, lidostu darbiniekiem un daudzām citām organizācijām. Mūsu produkcija ir izstrādāta ievērojot pasūtītāju intereses, un kvalitātes ziņā nav sliktāka par analogu rietumu produkciju, turklāt tai ir redzama priekšrocība cenu un izgatavošanas termiņu ziņā. Pašlaik prioritāšu virziens uzņēmuma darbībā ir kompleksie pakalpojumi un individuālā pieeja klientam uniformas izstrādē, ņemot vērā pasūtītāj-uzņēmuma firmas stilu. Mūsu tehnoloģijas ļauj ražot augstas kvalitātes izstrādājumus ar pielaikošanas iespējām katram Jūsu kompānijas darbiniekam īsākos termiņos un pēc vairumtirdzniecības cenām. Mēs izcelsim Jūsu stilu ar logotipa izšuvi, uzrakstu vai zīmējumu, kas ļaus izstrādājumam būt izsmalcinātākam.

 

 

Bez šaubām, Mēs esam profesionāļi virsdrēbju ražošanas sfērā, garantējam augstu kvalitāti mūsu produkcijai. Uzņēmums “Vera & Ko” attaisnoja tādu uzņēmumu uzticēšanos kā: “Air Baltic SAS”, viesnīca “Maritim Park Hotel”, Rīgas starptautiskā lidosta, “LatCharter Airlines Ltd”, viesnīca “Radi un draugi”, viesnīca “Grand Palace” un daudzu citu Latvijas organizāciju.

Mēs esam ieinteresēti sadarboties ar rietumu uzņēmumiem, kuri plāno izgatavot produkciju eksportam. Apģērbu šūšanas nodaļa, tālr.:27 121212

 

 


© 2006-2019 "Denvers Baltika" sia. All rights reserved.
tālrunis: 27121212, 67383671
e-mail: office@tart.lv
adrese: Ganību dambis 30a, 4. stāvs, Rīga, LV-1005, Latvija

Portāla lietošanas noteikumi |  Privātuma politikā
Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – privātuma politikā.